Tore Palm akvarell
2016-04-07
374178
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TORE PALM (född 1933), sjöfågel, signerad Tore Palm, akvarell, 22 x 30 cm