Eldhundar
2016-04-07
374137
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ELDHUNDAR, 1 par, Louis XV-stil, förgylld mässing, höjd ca 42 cm
Slitage