Bordslampor
2016-04-07
374119
| Klubbat belopp | 12 500 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, patinerad och förgylld brons, trepassfot, höjd inklusive skärm ca 74 cm
Slitage