Ampel
2016-04-07
374116
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 500 SEK |
AMPEL, 18/1900-tal, empirestil, för 6 ljus, troligen baltikum, delvis patinerad brons, diameter ca 64 cm
Slitage