Ring 18 k vitguld diamanter
2016-04-07
374105
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 20 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, pendeloqueslipad diamant ca 1,02 ct, kvalité ca light brown, inclusions, enligt GIA report, 24 småbriljanter, italienska stämplar, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 4,6 g, report från GIA medföljer