Kandelabrar 1 par silver Spanien 1950-tal
2016-04-11
374072
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, silver, Spanien 1950-tal, för 5 ljus, rund fotplatta, 4 svängda ljusarmar, höjd 39,5 cm, vikt ca 2320 g, inköpta i Barcelona på 1950-talet