Sven-Olof Ehrén
2016-04-07
374050
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Arkösund, signerade och daterade Sven Olof Ehren -69, 80/310, färglitografi, ca 30x52 cm