Väggapplicker i trä
2016-04-22
374002
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1800-tal, bronserat och svärtat trä, för två ljus vardera, höjd 62 cm
Smärre lagningar, senare bronseringar, tidigare monterade för el