Öronlappsfåtölj med fotpall
2016-04-06
373949
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, röd klädsel, svängda ben, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage