Gunilla Mann färglitografi
2016-04-06
373922
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNILLA MANN (född 1947): Himlajord, signerad Gunilla Mann, 95/360, färglitografi, bladmått ca 52x52 cm