Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC (1864-1901), Ta Bouche, litografi tryckt i grönt, 1893, signerad med monogram i trycket, 25,3x17,7 cm
LITTERATUR: Wittrock 7
Något gulnad
373862
2016-04-06