Bengt Lindström färglitografi
2016-04-06
373859
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Telc Bleu - Figur i profil, signerad Lindström, 96/99, färglitografi, 62x42 cm