Bordslampfot kolonnformad
2016-04-06
373839
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPFOT, 18/1900-tal, alabster, förgylld fattning, kolonnformad, total höjd 48 cm
Smärre nagg