Vaser Kina
2016-04-06
373810
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 8 st., FAT, porslin, Kina, 1900-tal, övervägande figural dekor, höjd 12-22 cm
Sprickor, nagg, bruks- och åldersrelaterat slitage