Yrjö Edelmann
2016-04-06
373771
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941), komposition, signerad samt numrerad 115/150, digital print, bildyta ca 90x60 cm