Edward Hald Fiskgraal
2016-04-05
373723
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
EDWARD HALD, vas, fiskgraal, Orrefors 1954, signerad och numrerad 1532B, höjd ca 11,5 cm