Orientmatta
Closed
2016-04-07
373702
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, kartuscher med skrift, ca 164x120 cm
Ojämnt format, långsidor delvis med kraftigt slitage/skador