Orientmatta
2016-04-08
373685
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Sarab, ull på ullvarp, ca 227x98 cm
Langetteringar med slitage/lagningar