Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2016-04-05
373665
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Utsikt mot Skeppsholmen, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 58x81 cm, oramad