Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2016-04-05
373660
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Utsikt från Strandvägen, signerad och daterad Kliuchnikov 2010, olja på duk, ca 60x79 cm, oramad