Spegel
2016-04-05
373651
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets slut, dekor av pastellage, förgylld, 159x78 cm
Slitage, pastellage skador, spricka i glas, lagning