Famille rose porslin
2016-04-04
373628
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 9 st., porslin, famille rose, 1700-tal, diameter ca 23 cm
Flertalet med nagg