Jan Naliwajko färglitografi
2016-04-04
373527
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Barn, signerad samt daterad J. Naliwajko 1988, färglitografi, ca 90x63 cm