Jan Naliwajko oljemålning
2016-04-04
373492
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Kvinnofigur, signerad samt daterad J. Naliwajko 1994, olja på papper, ca 64x46 cm