Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): "Allmänna gränd, Gröna Lund år 2000", signerad Bert Håge Häverö, färglitografi, numrerad 51/300, bildmått ca 57x75 cm
Zustandsbeschreibung
373475
2016-04-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner