Ljusstakar silver 1 par
2016-04-04
373426
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, barockstil, svenska importstämplar, höjd ca 10 cm, vikt ca 174 g
Fläckar, ej fyllda