Bordslampor 2 st
2016-04-04
373358
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st, i forma av älva samt sittande kvinna, 1900-tal, höjd ca 18-22 cm
Slitage