Hylla Strinning
2016-04-04
373354
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILS STRINNING, hylla, 1900-talets första hälft, bestående av 3 hyllplan i teak och 2 svartlackerade gavlar, galvlarnas höjd 76, hyllplanens mått 78x20 cm
Bruksslitage