Lars Tärning
2016-04-03
373346
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med plommon, signerad och daterad -07, skiktmåleri på pannå, 14 x 29 cm