Orientmatta
2016-04-06
373314
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 500 SEK |
ORIENTMATTA, old, Heriz, ca 295x220 cm
Smärre lagningar, baksida med smärre skador, något reducerad kortsida