Hilding Linnqvist litografi
2016-04-04
373262
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HILDING LINNQVIST (1891-1984): "Sommarnatt", Stockholm", signerad och daterad -57, litografi, 41x31 cm