Axel Nilsson oljemålning
2016-04-04
373260
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
AXEL NILSSON (1889-1981): "Soltöcken över hamnen", signerad Axel Nilsson, olja på duk, 65x50cm