Einar Jolin litografi
2016-04-04
373255
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Svanar, signerad Jolin, 111/360, färglitografi, bildmått ca 54x45 cm