Ring 23 k guld
2016-04-04
373249
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
RING, 23 k guld, dekor med 5 vita fasettslipade stenar, ringstorlek ca 15 mm, vikt ca 10 g
Stenar med omfattande slitage, skador