Armring 18 k vitguld
2016-04-04
373208
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ARMRING, 18 k vitguld, dekor med 2 fasettslipade blålila stenar i omlott, skena reglerbar, otydliga svenska tillverkarstämplar, vikt ca 12,8 g
Stenar med rondistnagg