Martin Olsson, oljemålning
2016-04-03
373180
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MARTIN OLSSON (1900-tal). Landskap, signerad och daterad M OLsson 64, olja på duk, ca 61x67 cm