Lena A Linderholm akvarell
2016-04-03
373176
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947), Blomster, signerad Lena A Linderholm, akvarell, 29,5x21 cm