Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
STIG KJELLIN (1914-1979): Kvinna med fisken, signerad S Kjellin, olja på pannå, 82x73 cm.
Zustandsbeschreibung
373161
2016-04-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner