Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
STIG KJELLIN (1914-1979): Seglen, borgen och kvinna - Kyrenia Cypern innan kriget, signerad S Kjellin, olja på duk, 81x100 cm.
373159
2016-04-03