Lasse Åberg färglitografi
2016-04-03
373152
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LASSE ÅBERG (född 1940): Figurscen, signerad Lasse Åberg, 23/100, färglitografi, ca 39 x 48 cm