Karl Höglund färglitografi
2016-04-04
373136
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Cyklande par, gicleetryck, signerad 50/150, 49x38 cm