Golvlampa Carl Malmsten
2016-04-03
373117
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL MALMSTEN, golvlampa, "Staken", 1900-talets andra hälft, furu höj- och sänkbar, stomme ca 132 cm
slitage