Kuriosa
2016-04-02
372980
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KURIOSA, 9 dlr, delvis silver, ett fickur märkt K Våhlberg, Saltsjöbaden
Skador, slitage, ett fickur saknar glas