Matti Alenius blandteknik
2016-04-02
372960
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTI ALENIUS (f.1950), "Fjäder på bark", blandteknik, signerad och daterad Alenius 1990, 91x73 cm