Oskar Bergman
2016-04-02
372918
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Skogsmotiv, signerad och daterad Oskar Bergman, 1942, akvarell, ca 36x24 cm