Bord pietra dura
Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
BORD, pietra dura, 1900/2000-tal, sannolikt indisk tillverkning, vit oktagonal marmorskiva med inläggningar av malakit, lapis lazuli m m, benställning i trä ej ursprunglig, höjd 62 cm, största vidd 73 cm
Smäre slitage
372881
2016-04-02