Erland Cullberg olja
2016-04-15
372878
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): "Konspiration", monogramsignerad E C, olja på duk ca 115x103 cm