Carl-Fredrik Reuterswärd tuschteckning
2016-04-01
372868
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, blandteknik, signerad och daterad CFR 07, bladmått ca 31x24 cm
Skrivet på baksida ram: Till Hans från CFR