Slaglåspistoler
2016-04-28
372862
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
SLAGLÅSPISTOLER, 1 par, i mässing, ändrade från flintlås, signerade Nicholson London, beslag silverstämplade 1789, stämplade pipor, kaliber 32 bore, graverade och signerade boxlås, hanar med säkringar, valnötskolvar med tumplåtar beslag och inläggningar i silver, längd 26,5 cm