Madeleine Pyk litografi
2016-04-01
372855
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934), "I ateljén", signerad M Pyk, EA, färglitografi, ca 32 x 26 cm